Onze mensen

DIRECTIE

 
Hendrika Jonkers-Post

(Directie algemeen & verkoop)
hjonkers@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210002


Roelof Jonkers

(Directie, accountmanager calculatie en verkoop)
rjonkers@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210000
Jelle Jonkers

(Directie, P&O, inkoop, uitvoering planning & projectbegeleiding)
jjonkers@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210001
 
 
 
VERKOOP
verkoop@jonkers-bouwmetaal.nl



Willisa Jonkers

(Verkoop)
wjonkers@jonkers-bouwmetaal.nl
Rechtstreeks nummer
0527-210041
 
 
 
CALCULATIE
calculatie@jonkers-bouwmetaal.nl



Christiaan Mazereeuw

(Calculatie stalen puien)
cm@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210030
Sjoert Visser

(Calculatie staal- en hekwerk)
svisser@jonkers-bouwmetaal.nl
Rechtstreeks nummer
0527-210007

Lubbert Kramer

(Calculatie staal- en hekwerk/stalen kozijnen)
lkramer@jonkers-bouwmetaal.nl
Rechtstreeks nummer
0527-210040
 
 
 
TEKENKAMER

 
Jan Hendrik Jonkers

(Hoofd tekenkamer, tekenaar hekwerk/trappen)
jhjonkers@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210005

Hessel Ruiten

(Tekenaar hekwerk/trappen)
h.ruiten@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210006
Jan Korf

(Tekenaar hekwerk/trappen)
jankorf@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210004

Maarten Jonkers

(Tekenaar/werkvoorbereiding stalen puien)
mjonkers@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210008
Jelle ten Napel

(Tekenaar/werkvoorbereiding stalen puien)
jtn@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210009
 
 
 
PLANNING

 
Meindert Wakker

(Planning)
mwakker@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210031
Maarten Meun

(Planning)
mmeun@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-210042
 
 
ADMINISTRATIE
administratie@jonkers-bouwmetaal.nl



Johannes Korf

jkorf@jonkers-bouwmetaal.nl 
Rechtstreeks nummer
0527-685156

Annelies Stolker-van den Berg

avdberg@jonkers-bouwmetaal.nl  
Rechtstreeks nummer
0527-685156
Grietje-Marij Pasterkamp

gpasterkamp@jonkers-bouwmetaal.nl
Rechtstreeks nummer
0527-685156